Sex, czyli „Quieres una chica?”

18+

Podstawowa zasada – czas spędzaj tylko z pełnoletnimi Kubańczykami i Kubankami. Zadasz się z nieletnimi, będziesz miał gruby problem, jeśli nakryje cię policja bądź ktoś życzliwy na ciebie doniesie.

Na ile za ile

Dziewczyna na ulicy, w starej części Hawany, zaczyna rozmowę od ok 40 CUC. Warto jednak już na początku podkreślić, iż mówimy o całej nocy, a nie wyliczaniu godzin. W rozmowie dasz radę zejść do 20-25 CUC. Na plaży w Hawanie można się dogadać już za 10 CUC. Nie jest to miejsce na opis, jakiego rodzaju kobiety oferują siebie na ulicy. Waga, wzrost, wiek oraz i kolor skóry nie grają roli, spotkasz pełen wachlarz (no, może poza białymi blondynkami, w końcu to Kuba!). Oczywiście mówimy o Kubankach, które puszczą do ciebie oko na ulicy. To tzw. „jineteras„. Prostytutki pracują w miejscach bardziej ekskluzywnych (np.: hotele) i zaczynają od 70 CUC i grubo wyżej.

Kuba dla Pani

Europejki też spotkasz, ale jasne jest, że same przyjeżdżają po wrażenia i na pewno nie jest w ich targecie Europejczyk, tylko zmysłowy Kubańczyk! Jeśli jesteś kobietą – Kubańczycy sami cię znajdą. Oni z kolei są nazywani „jineteros„. Potrafią nie tylko zatańczyć, ale tak poprowadzić w tańcu i pogibać się ciałem, że po kwadransie wszystko jest już możliwe.

50 twarzy Kuby

Spotkasz też chłopców poszukujących mężczyzn – to tzw. „maricón„. Szukając większych wrażeń trafisz na tzw. „mujeres maricón” czyli transwestytów w rożnym wieku i z różną urodą. Sex jest dla singli. Za swingowanie trzeba zapłacić dużo więcej. Więcej o tym, czym jest i jak wygląda sex na Kubie dowiesz się z e-booka.

Pamiętaj – prostytucja jest formalnie nielegalna na Kubie. Ten wpis ma jedynie na celu pokazanie Ci realiów jak wygląda życie na Kubie.